16.09.2022
15:29

Намагався вступити до полку "Азов" за завданням ФСБ: У Києві затримали ексбойовика "ДНР"

У Києві правоохоронці викрили ворожого агента, який намагався вступити до полку "Азов". Злочинець раніше воював проти українських військових на боці бойовиків "ДНР". 

Про це повідомляє Служба безпеки України.

"Служба безпеки запобігла агентурному проникненню ворога до Сил оборони України: у Києві затримано російського агента, який намагався влаштуватися до бойового спецпідрозділу полку "Азов", - йдеться в повідомленні.

Згідно з даними слідства, затриманий виявився мешканцем Донецької області, який у 2015 році приєднався до бойовиків "ДНР". Там він увійшов до складу так званих "1-го та 2-го армійських корпусів". Також злочинець проходив службу в загоні спеціального призначення "республіканська гвардія "ДНР".

Затриманий воював на боці "ДНР" до 2018 року, після цього залишив своїх ватажків та переїхав до Росії.

"Там він був завербований російськими спецслужбами для проведення розвідувально-підривної діяльності", - додали в СБУ.

Після цього бойовика "ДНР" перекинули до України ще до початку повномасштабного вторгнення Росії, однак СБУ вчасно викрила злочинця на спробі проходження відбору до "Азову".

Нагадаємо, 15 років вʼязниці та конфіскацію майна отримав бойовик терористичної організації "днр", який у складі окупаційних угруповань рф воював проти України на південному фронті. Він "охороняв" для рф захоплені мости на Запоріжжі.

 

У центрі уваги