03.09.2022
10:15

На 15 років тюрми засудив суд бойовика "днр", якого впіймали на Запоріжжі

15 років вʼязниці та конфіскацію майна отримав бойовик терористичної організації "днр", який у складі окупаційних угруповань рф воював проти України на південному фронті. Він "охороняв" для рф захоплені мости на Запоріжжі.

Про це розповіли в СБУ.
 

"За матеріалами військової контррозвідки СБУ реальний термін ув’язнення отримав бойовик терористичної організації «днр», який у складі окупаційних угруповань рф воював проти України на південному фронті", - йдеться у повідомленні. 


Кажуть, що наприкінці червня цього року зловмисник був затриманий співробітниками Служби безпеки спільно з підрозділами ЗСУ під час бойового зіткнення у Запорізькій області.

Він є мешканцем Донецької області. У 2015 році приєднався до бойовиків так званої «народної міліції днр». Перебуваючи на «посаді» гранатометника, брав активну участь у бойових діях проти підрозділів АТО на сході України.
 
З початком повномасштабної агресії рф він воював проти України у складі 129 стрілецького полку 70-ї армії зс рф. У складі ворожих військ зловмисник чергував на блокпостах загарбників у тимчасово окупованих селищах Заозерне та Новогригорівка Херсонської області.

Потім його призначили «охороняти» захоплені мости на Запоріжжі, які ворог використовував для переправлення зброї та боєприпасів на передню лінію.

У центрі уваги