07.09.2022
09:30

ЗСУ звільнили на півдні кілька населених пунктів: Сили оборони анонсували гарні новини

На півдні України ЗСУ звільнили від окупантів деякі населені пункти. Наразі тут триває зачистка, офіційно про деокупацію повідомлять незабаром.

Про це розповіла начальниця об'єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня України Наталя Гуменюк, пише Українська Правда:

"Ми продовжуємо позиційні бої. Є території, які нами вже звільнені, і є розрахунковий час оголошення цих територій такими, які вже повністю під юрисдикцією України. Тому давайте ще трішечки почекаємо, ми готуємо повідомлення офіційне щодо цього, оскільки ми слідкуємо, щоб ці населені пункти після всіх жахіть окупації протягом пів року, щоб вони не зазнали масових артилерійських і авіаційних ударів зі сторони ворога".

Тож, за словами Наталі Гуменюк, військове командування чітко виначає час, коли можна оголосити ці населені пункти вільними і такими, що перейшли під українську юрисдикцію. 

"Окупанти залишають після себе заміновану територію і це одна із основних загроз, яка може бути серйозною для тих жителів, які поспішають повернутися на ці території, тому ми не поспішаємо оголошувати про звільнення населених пунктів, щоб провести ретельну зачистку від диверсійних груп і від таких сюрпризів", - наголосила вона.

Нагадаємо, 6 серпня українські ракетно-артилерійські підрозділи виконали понад 150 вогневих завдань. Знищено 35 окупантів та 4 бойові машини піхоти.

У центрі уваги