06.09.2022
16:07

На півдні ЗСУ протягом ночі ліквідували 35 окупантів та 4 БМП

Українські ракетно-артилерійські підрозділи протягом минулої ночі виконали понад 150 вогневих завдань. Знищено 35 окупантів та 4 бойові машини піхоти.

Про це повідомили в ОК "Південь".

Спікер оперативного командування "Південь" Владислав Назаров зазначив, що протягом ночі суттєвих змін у стані, складі та положенні противника не відмічено. Обстановка у південнобузькій операційній зоні залишається стабільно напруженою, але контролюється силами оборони.

Ворог зосереджує основні зусилля на утриманні захоплених територій, а також завданні максимальних втрат підрозділам Сил оборони та стримуванні вогневого тиску.

"Протягом ночі ракетно-артилерійськими підрозділами виконано понад 150 вогневих завдань з ураженням живої сили, озброєння та техніки, 2-х переправ в районах Дар'ївки та Голої Пристані. Підтверджені втрати ворога складають 35 рашистів та 4 бойових машини піхоти", - сказав Назаров.

Він додав, що всі переправи перебувають під вогневим контролем Сил оборони.

Як ми повідомляли раніше, сили ППО знищили 4 крилаті ракети над Миколаївщиною. Пуски здійснювались із російського стратегічного бомбардувальника Ту-95МС із північної частини Каспійського моря.

У центрі уваги