01.09.2022
16:37

Експоліцейського із Баштанського району судитимуть за державну зраду

Миколаївська обласна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно вже колишнього працівника відділення поліції № 2 Баштанського райвідділу поліції. Його звинувачують у колабораційній діяльності.

Про це йдеться на сайті Миколаївської обласної прокуратури:

"Слідством встановлено, що у березні 2022 року, під час окупації міста Снігурівка Миколаївської області, правоохоронець замість того, щоб обороняти місто від загарбників добровільно погодився співпрацювати з ворогом. Він передав військовим формуванням рф табельну зброю та боєприпаси - 9 пістолетів «ПМ» та 18 магазинів до них зі спорядженими патронами. Нині колаборант переховується від правосуддя на тимчасово окупованій території".

А 31 серпня 2022 року повідомлено про підозру ще одному співробітнику цього відділення поліції у колабораційній діяльності, який, отримавши службовий пістолет «ПМ» з 2 магазинами до нього зі спорядженими патронами для оборони міста Снігурівки та району, добровільно віддав свою зброю окупантам.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі до 5 років.

Нагадаємо, чоловіка та дружину із Миколаєва покарають через державну зраду. Миколаївська обласна прокуратура вже скерувала до суду обвинувальний акт стосовно подружжя за фактом державної зради. Порушники допомагали Росії, поширюючи інформацію про рух, переміщення та розміщення Збройних Сил України.

У центрі уваги