20.08.2022
15:00

Росіяни назвали обстріл житлового будинку у Вознесенську «результативною атакою військового об'єкту»

Обстріл цивільного населення у Вознесенську 20 серпня російські ЗМІ назвали  «результативною атакою військового об'єкту». 

Зокрема, кремлівське видання TopWar пише, що російська розвідка отримала дані, що командування ЗСУ нібито намагалося створити у Вознесенську угруповання, яке потім можна було б задіяти для наступу на Херсон.

— Дані, отримані Збройними силами Росії, дозволили результативно атакувати військові об'єкти у Вознесенську. У місті прогриміли потужні вибухи, внаслідок яких знищено склад боєприпасів та об'єкти розміщення військової техніки, – пишуть російські ЗМІ.

Нагадаємо, вранці 20 серпня російська ракета влучила у житловий будинок у Вознесенську. Там не перебувало жодних військових формувань. Серед постраждалих – люди літнього віку, жінки та діти. Наразі відомо про 9 постраждалих, яким надається медична допомога. 

Після обстрілу багатоповерховий будинок не придатний для проживання, тому десятки сімей залишилися без житла. Вибуховою хвилею пошкоджено також домівки приватного сектору.

У центрі уваги