14.08.2022
11:06

Більшість евакуйованих до Запоріжжя становлять жителі Херсонщини – голова ОВА

Щодня до Запоріжжя прибувають мешканці з тимчасово окупованих територій Донецької, Херсонської та Запорізької областей. Із загальної кількості евакуйованих 40% - мешканці херсонщини.

Про це під час відкриття транзитного ХАБу - Центру підтримки переселенців в м. Запоріжжя для евакуйованих жителів Херсонської області «Я - Херсон» сказав очільник Запорізької обласної військової адміністрації Олександр Старух.

"На Херсонщину ходять автобуси з гуманітарною місією та забирають людей і вивозять на підконтрольну територію України. Потік херсонців зараз найбільший, з загального потоку тих, хто виїздить з окупованих територій, до 40% херсонців", - розповів Старух.

За його словами, багато людей хоче виїхати, і робота з інформування проводиться постійно. Наразі робота стане ще більш системною, адже у Запоріжжі працює Херсонська обласна військова адміністрація, додав очільник Запорізької ОВА.

За минулу добу до Запоріжжя виїхав 741 мешканець Херсонської області, з загальної кількості 1642 осіб (решта - Донеччина та Запорізька область).

Всього за минулий минулий місяць до Запоріжжя прибуло 24 тисячі мешканців Херсонської області.

У центрі уваги