21.07.2022
16:54

Росія вже використала понад 50% свого "високоточного" озброєння – розвідка

Представник Головного управління розвідки МОУ Вадим Скібіцький повідомив, що Росія вже використала більше ніж 50% високоточного озброєння, яке вона мала на початок війни.

Про це Вадим Скібіцький повідомив під час брифінгу, пише Укрінформ.

"Воєнна розвідка зробила певну оцінку стосовно високоточного озброєння, як заявляє рф – це системи «Іскандер», «Калібр», крилаті ракети повітряного базування, Х-101, Х-155, то за нашими підрахунками, на сьогодні використано від 55 до 60% тих запасів, які були до війни»", — сказав Вадим Скібіцький.

За його словами, найбільше використано балістичних ракет до комплексу «Іскандер», і через те вж давно не було видно застосування цієї ракети. Можливо, після цього виступу вони «щось придумають», додав представник ГУР.

Водночас Скібіцький наголосив, що в Росії є дуже великі запаси старого радянського озброєння.

"Це і крилаті ракети - Х-22, які в тому числі двічі застосовувалися з території Білорусі та інші. Це  повний набір реактивних снарядів «Смерч», «Ураган», «Град», різного роду авіаційні бомби, все, що залишилося від радянського союзу", — сказав Вадим Скібіцький.

Представник ГУР зауважив, що запаси старих ракет дуже великі й підрахувати, скільки там залишилось, дуже складно.

"Вони використовують те, що у них є на арсеналах. Крім того, намагаються відновити виробництво високоточного озброєння»", — сказав Вадим Скібіцький.

Нагадаємо, за 148 днів повномасштабної війни Росія в Україні вже втратила 38 850 військових, 1 704 танки, 710 БПЛА та 859 артилерійських систем.

У центрі уваги