18.07.2022
13:01

Стали відомі подробиці удару ЗСУ по ворожих складах боєприпасів біля Нової Каховки

Нещодавно у Новій Каховці, що на Херсонщині, пролунали вибухи. Вже зранку 18 липня повідомили про нові вибухи поблизу – в селі Райське. Там ЗСУ знищили склади окупантів. Детонація боєприпасів триває вже кілька годин.

Про це 24 каналу розповів Сергій Хлань – радник голови Херсонської ОВА, військовослужбовець ТрО. Він каже, що ЗСУ знову влучили по складах окупантів.

Але цього разу знищили склади окупантів в селі Райське, що біля Нової Каховки.

Після влучних попадань в склади у Новій Каховці, окупанти перемістилися та звозять боєприпаси в інше місце. Але о 5 ранку був потужний вибух. Детонація боєприпасів досі триває, – наголосив Хлань.

Радник голови Херсонської ОВА зауважив, що координація партизанів і ЗСУ працює, тому куди б не ховали росіяни свої боєкомплекти, вони будуть знищені.

"Ввечері 17 липня в Чулаківці так само був знищений склад боєприпасів. Також цього ж дня наші ЗСУ знищили розташування окупантів у Лазурному", – повідомив Хлань.

Він наголосив, що це послідовне знищення боєприпасів і боєкомплектів в тилу ворога.

А 18 липня ще й на лінії фронту наші ЗСУ повідомили, що влучно спрацювали по розташуванню окупантів і їхніх польових складах біля Благодатного та Давидового Броду.

Це системна робота по знищення боєкомплектів на передовій і в тилах. Це суттєве просування до того, що незабаром будем звільняти нашу землю,– заявив Хлань.

Нагадаємо, ЗСУ знищили склади окупантів на Миколаївщині - детонують боєприпаси і біля Нової Каховки.

У центрі уваги