12.10.2016
12:13
3
19340

Николаевский горсовет отдал под приватизацию 20 коммунальных помещений: среди бенефициаров – родственники и приятели депутатов

Татьяна Гайдабас

Депутати Миколаївської міськради віддали під приватизацію 20 об'єктів комунальної власності.

Відповідне рішення було прийнято у вівторок, 11 жовтня, в ході другого пленарного засідання 9-ї сесії Миколаївської міськради.

Серед об'єктів комунальної власності, зазначених у проекті рішення, значиться приміщення на 1-му поверсі площею 139,4 кв. м за адресою пр. Центральний (Леніна), 186/2. Даний об'єкт планує викупити ФОП Володимир Бордюжа. Згідно з інформацією, опублікованою на сайті міськради, дане комунальне приміщення Бордюжа орендує з червня 2015 року. Як свідчать дані з соцмереж, людина з таким же ім'ям і прізвищем доводиться батьком Оксани Солтис - депутата Миколаївської облради, дружина депутата міськради Олега Солтиса. Відзначимо, Олег Солтис є членом депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності та благоустрою міста.


Крім цього депутати міськради дали «добро» на продаж нежитлового приміщення площею 59,4 кв. м на цокольному поверсі в центрі міста по вул. Московській, 11/5. Заявником по даному об'єкту виступає ФОП Тетяна Грабчінская. Як раніше повідомлялося, за неофіційною інформацією, Грабчінская є тещею екс-депутата міської ради Максима Терещенка , приятеля депутата Олега Солтиса.

Також планується продати приміщення площею 68,6 кв. м на 1-му поверсі будівлі за адресою пр. Центральний (Леніна), 9 / 11а. Даний об'єкт планує викупити ТОВ «ТЕКС-КОМ», власником якого є Ірина Бергман. Як відомо, вона є дружиною свата екс-мера Миколаєва Володимира Чайки Сергія Бергмана. Керівником «ТЕКС-КОМ» числиться Сергій Герасименко, який також є директором приватних миколаївських ЖЕКів «Центральний-1» і «ЖЕК« Турбота », що належать скандальному бізнесмену і забудовнику Олексію Пелипас, а також синові екс-міського голови Владиславу Чайці.

По решению депутатов приватизации подлежит также подвал в самом центре города, в жилом доме по адресу Адмиральская, 23/2. Заявителем выступает ООО «Николаев-облтранс», учредителем и директором которого является Алексей Цесарук, в прошлом помощник депутата горсовета Александра Омельчука. Цесаруку также принадлежит частное предприятие «Техбудинвест», которое незаконно построило комплекс киосков на магистральном газопроводе.

«Николаев-облтранс» арендует данный подвал, площадью 135 кв. м с февраля 2015 года. Причем, как писали «Новости-Н» между жителями дома по ул. Адмиральской, 23 и арендаторами подвального помещения возник конфликт из-за начавшихся там строительных работ. Кроме этого, в данном подвале находится котельная, доступа к которой у жильцов теперь нет.

У числі інших об'єктів комунальної власності, які готують на продаж значаться і інші завидні приміщення в центрі Миколаєва. Серед них: приміщення на першому поверсі площею 32 кв. м по вул. Соборній (Радянської), 2/2 (заявник ФОП Гайдай А.І.), підвал площею 75 кв. м по вул. Декабристів, 23а / 9 (заявник ФОП Зорич О.Г.), підвал площею 86,8 кв. м по вул. Потьомкінських, 88/2 (заявник ФОП Савенко).

Нижче наводимо повний список комунальних приміщень, які мають намір приватизувати.


У підсумку, «за» запропонований проект рішення проголосував 31 депутат, 11 - «проти», троє - утрималися і 7 депутатів не голосувало. Відзначимо, що підтримали приватизацію комунальних приміщень лише депутати з фракцій «Опозиційний блок» і «Наш край».

У центрі уваги
Обсуждение

Алексей | 2016-10-12 17:13:22
Добре а далі що? Ну оприлюднили Ви ці факти. Так. Це все корупція . є від вас заява в прокуратуру чи які інші дії.
виктор | 2017-10-12 15:16:43
вот ради этого и скинули Сенкевича.Неужели людям не понятно из-за чего сыр- бор? В горсовете те,кто владеет половиной Николаева. А Сенкевич без поддержки населения,конечно,бессилен.Всё произошедшее хороший урок нашему народу- идя на выборы,хорошо всё продумай.Чтобы потом не искать виноватых в нашей неудавшейся жизни.
Guest | 2017-10-12 21:07:56
Прикольное фото из одноклассников.... Ка-кто говном ватным попахивает. Ограничение на это г.не отменяли. Никого не смущает?
Please enter the letters as they are shown in the image above.
Letters are not case-sensitive.