У Миколаївській області через недбалість чиновниці виконавчої служби втрачено понад 800 тисяч гривень
Колишню працівницю державної виконавчої служби у Миколаївській області підозрюють в службовому недбальстві, що завдало великих збитків бюджету.
Про це повідомили в Миколаївській обласній прокуратурі, передає Nikcenter.
Майже рік працівниця виконавчої служби не виконувала свої обов’язки та не проводила контроль і перевірку руху коштів, підписання електронних платіжних інструкцій.
«Експосадовиця для їх підписання від імені начальника відділу, передала електронні ключі доступу до автоматизованих систем дистанційного обслуговування клієнтів провідному спеціалісту цього ж відділу, яку на початку 2024 року засуджено до 7 років позбавлення волі за підробку документів на переказ, та їх використання», – розповіли в прокуратурі.
В результаті бездіяльності працівниці виконавчої служби з рахунків Міністерства юстиції безпідставно списали більш як 800 тисяч гривень. При цьому гроші перерахували фізичним та юридичним особам, які не мали жодних прав на їхнє отримання.
Екскерівниці одного з відділів ДВС у Миколаївській області повідомили підозру в службовій недбалості, що спричинило тяжкі наслідки.
Зазначимо, на Миколаївщині до суду передали справу працівниці Державної виконавчої служби. Чиновниця отримала обвинувачення в підробленні документів та привласненні мільйонів гривень. Зокрема, начальниця виконавчої служби змінювала інформацію у платіжних дорученнях. Завдяки махінаціям з документами їй вдалося заволодіти 4,5 мільйонами гривень.
Усі кошти посадовиця перерахувала на рахунки своїх знайомих. Щоб приховати транзакції, вона підробила звітну документацію. Працівниці Державної виконавчої служби обрали запобіжний захід у вигляді домашнього арешту. Прокуратура вимагатиме від неї відшкодування збитків.
Наразі розслідування у справі завершено та усі матеріали направлено до суду. Якщо суддя встановить вину посадовиці, їй загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Нагадаємо, в Одесі викрили посадовця виконавчої служби, який за хабарі пришвидшував процес зняття арешту з майна. Гроші з людей повинні були вимагати державні виконавці. Вони передавали кошти у вигляді щомісячної “данини” через своїх безпосередніх керівників. “Заробіток” з кожного підрозділу становив понад тисячу доларів в місяць. Щоб приховати незаконну діяльність, чиновник залучив свого знайомого як “посередника” для передачі грошей.
виконавча служба, кримінальне провадження, миколаїв, підроблення, посадовець, привласнення
Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою