У Миколаєві Фонд держмайна з другої спроби продав протезно-ортопедичне підприємство

ММиколаївське протезно-ортопедичне підприємство

Фонд Держмайна вдруге виставив на аукціон Миколаївське державне експериментальне протезно-ортопедичне підприємство. Стартова ціна комплексу будівель склала майже 6 мільйонів гривень.

Про це стало відомо з системи “Прозорро. Продажі”, передає Nikcenter.

На аукціон виставили протезно-ортопедичне підприємство площею 1906,8 квадратних метрів. Окрім основного корпусу новий власник отримає гараж, альтанку, огорожу, обладнання та устаткування.

Аукціон пройшов 15 травня. За можливість придбати протезно-ортопедичне підприємство змагалися два учасники – товариство з обмеженою відповідальністю «Альфа-Біонік» та приватне підприємство «Ортотоп».

Перемогу в аукціоні отримало підприємство «Ортотоп», яке запропонувало за лот 7 мільйонів 150 тисяч гривень. З відкритих реєстрів відомо, що приватне підприємство «Ортотоп» зареєстровано у Пустомитівському районі Львівської області. За 2023 рік доходи компанії склали 125 мільйонів 983 тисячі гривень.

Головною спеціалізацією підприємства є виготовлення ортопедичного взуття та протезно-ортопедичних виробів за програмою безкоштовного забезпечення інвалідів.

Вперше комплекс будівель протезно-ортопедичного підприємства виставили на продаж в квітні 2024 року. На той час стартова ціна лота складала 11 мільйонів 395 тисяч гривень. Проте, аукціон так і не відбувся.

Зазначимо, у Миколаєві Фонд держмайна також продає Дослідний завод Інституту імпульсних процесів і технологій Національної академії наук України. За комплекс будівель державний бюджет може отримати щонайменше 20 мільйонів гривень.

Площа заводу виставленого на продаж складає 11 тисяч квадратних метрів. Нового власника шукають для комплексу з 43 будівель та автомобіля ВАЗ «2121».  На продаж виставили й катер «Крим», на який, щоправда, немає документів.

У 2023 році завод заробив від основної діяльності 195 тисяч гривень. А збитки науково-дослідного заводу перевищили 1,86 мільйона гривень.

Нагадаємо, на Одещині вп’яте виставили на продаж морський торговельний флот. Фонд державного майна шукає покупця для Білгород-Дністровського морського торговельного порту в Одеській області. Майно підприємства оцінили у 183 мільйони гривень. Порт має важливе значення не лише для експорту, але й для розвитку регіону. Новий власник отримає зобов’язання з погашення боргів та сплати 20 відсотків ПДВ від вартості всього комплексу.

аукціон, миколаїв, підприємство, продаж, фонд

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Підпишіться на останні новини

Використання матеріалів сайту дозволено лише за умови посилання (для електронних видань - гіперпосилання) на сайт NIKCENTER.


Copyright © 2012-2024. NIKCENTER