Skip to main content

Віталій Кім розповів, як минула доба у Миколаївській області

обстріл Миколаївської області

У суботу, 12 серпня, російська армія двічі відкривала вогонь по Миколаївській області. Під удар потрапила Очаківська громада.

Про це розповів голова Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім, передає Nikcenter:

“О 17:26 та 18:16 ворог завдавав артилерійських ударів по акваторії Очаківської громади. Постраждалих немає. У м. Миколаїв, Первомайському, Вознесенському та Баштанському районах день та ніч пройшли відносно спокійно”.

Додамо, у пʼятницю, 11 серпня, російська армія знову обстрілювала Очаківську та Куцурубську громади. Загалом сім разів ворог завдав ударів з артилерії по території Миколаївської області.

В Куцурубській громаді в результаті обстрілів пошкоджено житлові будинки. На щастя, ніхто з місцевих жителів не постраждав. Під артилерійським вогнем опинилася і Очаківська громада.

Віталій Кім, ворожі обстріли, миколаїв

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.