Тендерна змова: АМКУ перевіряє «дорожню» закупівлю, в якій брали участь компанії миколаївського і одеського депутатів

 

Антимонопольний комітет України перевірить можливу змову між компаніями «Миколаївавтодор» та «Березівкаагрошляхбуд» під час тендеру на ремонт дороги в с. Благодатне Миколаївської області в 2021 році.

Справу відкрило Південне територіальне відділення АМКУ, інформує Nikcenter.

«Південне міжобласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України 9 серпня 2023 року розпочало справу щодо ПП «Будівельна фірма Миколаївавтодор» та ТОВ «Березівкаагрошляхбуд», в діях яких виявлено ознаки можливого порушення законодавства про захист економічної конкуренції, у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів», – йдеться у повідомленні. 

Закупівля проводилася державним підприємством «Агенція місцевих доріг Миколаївської області». Йдеться про тендер на ремонт 5613 кв. м дорожнього покриття по вул. Ювілейна в с. Благодатне, який відбувся влітку 2021 року.

У торгах взяли участь чотири компанії. Підряд вартістю 2,4 млн грн отримале одеське ТОВ «Березівкаагрошляхбуд».

Нагадаємо, основним власником ТОВ «Березівкаагрошляхбуд» є Князь Хачатрян, депутат Одеської обласної ради від забороненої нині партії «ОПЗЖ». Інший учасник торгів – ПП «Будівельна фірма «Миколаївавтодор» – донедавна належав екс-регіоналу, депутату Миколаївської обласної ради від партії «Пропозиція» Сергію Шульгачу. За інформацією сервісу YouControl, у 2023 році фірма перейшла до громадянина Казахстану Дідара Амантаєва та змінила місце реєстрації на Київ. 

ДП «Агенція місцевих доріг Миколаївської області», створена облдержадміністрацією в 2021 році, того ж року провела тендерів на суму понад 2 млрд грн.

ТОВ «Березівкаагрошляхбуд» переважно працює в Одеській області, загалом отримало контрактів на понад 7,8 млрд грн. З них від Агенції місцевих доріг Миколаївської області – підрядів на 57 млн грн.

Сергій Шульгач зі своїми компаніями є найбільшим з дорожніх підрядників Миколаївської області. Лише від Агенції місцевих доріг ПП «БФ «Миколаївавтодор»» отримало підрядів на суму близько 1 млрд грн.

Раніше Nikcenter повідомляв, що ще одна фірма Сергія Шульгача, ПП «Миколаївмагістраль»  отримала від «Агенції місцевих доріг» контракт вартістю 617 млн грн на утримання доріг в регіоні.

антимонопольний комітет, тендер


Андрій Попов

У журналістиці понад 20 років. Тематика: економіка, місцеве самоврядування, розвиток міста, ефективність використання публічних коштів.

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Підпишіться на останні новини

Використання матеріалів сайту дозволено лише за умови посилання (для електронних видань - гіперпосилання) на сайт NIKCENTER.


Copyright © 2012-2024. NIKCENTER