На окуповану частину Херсонщини ввезли російські “підручники” з кремлівською пропагандою

Російські організації привезли на тимчасово окуповані території Херсонщини 7 тонн пропагандистських книг, призначених для шкільної освіти. Переважно це підручники з історії для учнів старших класів.

Про це повідомили з Центру нацспротиву, передає Nikcenter.

“Перед початком навчального року до “російських” шкіл на Херсонщині доправили 7 тонн пропагандистської літератури. Найбільше підручників присвячено російській історії для учнів 11-го класу”, – зазначено в повідомленні.

“Ця група учнів є важливою для російської сторони, оскільки вони можуть вплинути на мобілізацію українців на боці Росії”, – підкреслили представники ЦНС.

Вони також зазначили, що в цих підручниках російські автори перекладають відповідальність за війну на Україну і “колективний Захід”. Також йдеться про нібито поширення нацизму в Україні.

Поміж тим, російські організації вивозять до тимчасово окупованих територій Херсонщини шкільні набори, які видаються лише дітям, батьки яких мають російські паспорти.

Новий підручник з історії було представлено російськими організаціями на початку серпня. У ньому заявлено, що основною метою Росії відносно конфлікту з Україною є “захист Донбасу та забезпечення безпеки Росії”. Крім того, зазначається, що “Захід фінансово та збройово підтримує український режим”, тоді як “Росія була позбавлена справедливих можливостей через введені незаконні санкції”.

Нагадаємо, росіяни та їх поплічники вбили мешканця Херсонщини заради будинку.

 

окуповані території, освіта


Ірина Паршина

У журналістиці із 2008 року. У Миколаївському центрі журналістських розслідувань працюю з 2015 року. Працювала у Херсоні як фотограф та фотокореспондент.

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Підпишіться на останні новини

Використання матеріалів сайту дозволено лише за умови посилання (для електронних видань - гіперпосилання) на сайт NIKCENTER.


Copyright © 2012-2024. NIKCENTER