Кількість окупантів на Кінбурнській косі не зменшується – ОК «Південь»

Окупація Кінбурнської коси

Кінбурнська коса перебуває під постійним вогневим контролем Збройних Сил України. Однак, незважаючи на це на окупованій частині Миколаївщини перебуває чимало російських військових.

Про це повідомила представниця ОК «Південь» Наталія Гуменюк, передає Nikcenter.

Окупанти продовжують прикриватися мирним населенням, використовуючи його як «живий щит». Однак, бойовий дух в російських військових знаходиться на низькому рівні.

«Бачимо, що морально-психологічний дух у них дуже невтішний. Вони п’ють, дуже різними способами намагаються зняти стрес. Тому що вони не мають перспективи виходу звідти, а командування зобов’язує тримати позиції», – зазначила Наталія Гуменюк.

Нагадаємо, на Кінбурнській косі другий місяць не можуть погасити пожежі. Українці не мають можливості погасити пожежі, оскільки Кінбурнська коса перебуває під окупацією.

Раніше повідомлялося, що ворог посилив обстріли поблизу Кінбурнської коси. Так вони намагаються відволікти увагу українських воїнів на цю ділянку фронту.

Кінбурнська коса, лінія фронту, окупанти

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Підпишіться на останні новини

Використання матеріалів сайту дозволено лише за умови посилання (для електронних видань - гіперпосилання) на сайт NIKCENTER.


Copyright © 2012-2024. NIKCENTER