Життю дітей, що підірвалися на дитячому майданчику на Херсонщині, нічого не загрожує, – ХОВА

Двоє хлопчиків, які зазнали травм під час детонації невідомого вибухового пристрою на  дитячому майданчику, постраждали незначно.

Як проінформували в Херсонській військовій обласній адміністрації, їхньому життю зараз ніщо не загрожує, діти отримують необхідну допомогу.

Одного з них, 10-річного Марка, після огляду медичними працівниками, відпустили додому, оскільки з ним усе гаразд і в перебуванні в стаціонару лікарні немає жодної необхідності. 13-річний Костя прооперований, йому також ніщо не загрожує, він вже видужує, але поки перебуває під наглядом лікарів.

За словами начальника прес-офісу ХОВА Олександра Толоконникова, двоє неповнолітніх постраждали на дитячому майданчику у селі Загорянівка. Дівчинка принесла з дому невідомий предмет, яким почали грати її друзі. Хлопчики підкидали його, били їм об землю тощо. У результаті сталася детонація.

Правоохоронці з’ясували, що батько дівчинки приніс додому багато металевих предметів, один із них вона взяла з собою на вулицю. Сама дівчинка під час вибуху не постраждала.

 

вибуховий пристрій, постраждалі


Ірина Паршина

У журналістиці із 2008 року. У Миколаївському центрі журналістських розслідувань працюю з 2015 року. Працювала у Херсоні як фотограф та фотокореспондент.

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Підпишіться на останні новини

Використання матеріалів сайту дозволено лише за умови посилання (для електронних видань - гіперпосилання) на сайт NIKCENTER.


Copyright © 2012-2024. NIKCENTER