Кирило Буданов навів докази того, що росіяни навмисно підірвали Каховську ГЕС

Глава української розвідки Кирило Буданов в прямому ефірі телемарафону «Єдині новини» розкрив деякі деталі щодо підриву Каховської ГЕС російськими загарбниками та розповів про події, які передували теракту.

Очевидно, що окупанти здійснили цей акт тероризму з метою ускладнити контрнаступ Збройних Сил України. Але безглуздість їхніх дій приводить до певних роздумів. Цей теракт не лише спричинив техногенну катастрофу в Херсонській області, але й практично призвів до припинення водопостачання на Кримському півострові. Крім того, самі окупанти опинилися в зоні затоплення, не здатні покинути її.

Кирило Буданов, глава української розвідки, поділився подробицями подій, які передували теракту. Він повідомив про радіозв’язок російських військових із підрозділами, що безпосередньо перебували на Каховській ГЕС, за півгодини до теракту.

“Хоча це все ще досить обмежена інформація, я повністю відверто кажу вам, що за півгодини до теракту було чітко зафіксовано радіозв’язок з одним із підрозділів, що знаходився на місці події. Вони отримали чітку команду негайно евакуюватись з ГЕС”, – повідомив глава української розвідки.

Через деякий час на Каховську ГЕС прибула група ворожого спецназу, і саме після їх візиту стався теракт. Проте інші підрозділи окупаційних військ, що знаходилися неподалік, не були проінформовані про небезпеку, що наближається.

“Ще одним цікавим фактом є те, що всі російські військові підрозділи, які перебували поблизу, насправді не були обізнані про наближаючу подію. Цей інцидент застав їх зненацька”, – зазначив Кирило Буданов.

Таким чином, відомості, розкриті головою української розвідки, свідчать про хитрий план терористичного акту російських загарбників на Каховській ГЕС. Ця подія не тільки спричинила негативні наслідки для української інфраструктури та Криму, але й розкрила брехливість та безрозсудність окупантів у їхніх діях.

Нагадаємо, російські окупанти викрали в Херсоні архів КДБ радянської доби, а також справи, які стосувалися періоду незалежності України.

підрив Каховської ГЕС, російська агресія


Ірина Паршина

У журналістиці із 2008 року. У Миколаївському центрі журналістських розслідувань працюю з 2015 року. Працювала у Херсоні як фотограф та фотокореспондент.

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Підпишіться на останні новини

Використання матеріалів сайту дозволено лише за умови посилання (для електронних видань - гіперпосилання) на сайт NIKCENTER.


Copyright © 2012-2024. NIKCENTER