Змінити граничний вік призовників пропонують в Міноборони

Міністерство оборони України виступило з пропозицією зменшити призовний вік для чоловіків. На сьогодні верхня межа становить 27 років.

Про це розповіли в пресслужбі міністерства, передає Центр журналістських розслідувань.

У відомстві вважають, що під час воєнного стану недоцільно, щоб призовники перебували на військовому обліку до 27 років.

«По-перше, необхідність їхнього щорічного прибуття до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки, у тому числі для проходження медичних оглядів, призводить до додаткових фінансових витрат, навантаження на медичних працівників та збільшення черг для проходження ВЛК. Тоді як призов на строкову військову службу під час воєнного стану не здійснюється», – йдеться в повідомленні міністерства.

Окрім цього, перебування на військовому обліку українців призводить до того, що придатних до служби громадян не можуть залучити до військової служби за призовом під час мобілізації.

Нагадаємо, для більш ефективного ведення військового обліку в Україні створили Єдиний державний реєстр призовників, військовозобов’язаних та резервістів. Таким чином в Міністерстві оборони прагнуть оцифрувати ведення облікових даних чоловіків.

військова служба, міноборони, призов

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Підпишіться на останні новини

Використання матеріалів сайту дозволено лише за умови посилання (для електронних видань - гіперпосилання) на сайт Нікцентру.


Copyright © 2012-2023. Центр журналістських розслідувань.