На окупованій частині Херсонщини стрімко знецінюється рубль і зростає попит на гривню та долар

На тимчасово підконтрольній росіянам частині Херсонщини, розташованій на лівому березі Дніпра, нелегальні міняли зараз дають за один російський рубль при обміні на гривню 50-55 копійок, а один долар коштує в міняйл 90-100 рублів, що вище офіційного російського курсу.

Про це розповідають мешканці окупованої частини Херсонської області.

Російські рублі люди зневажливо називають «фантики» і намагаються витратити або обміняти на гривні чи долари якнайшвидше після отримання. І роблять це не тільки пенсіонери і отримувачі соціальних виплат, а й працівники підконтрольних окупантам підприємств та установ.

За словами мешканців окупованих територій, люди намагаються позбутися рублів саме шляхом обміну, бо купити якісь товари тривалого користування на окупованій частині Херсонщини практично неможливо. Для цього люди їдуть в окупований Росією Крим і роблять це лише в разі необхідності, бо така поїздка істотно збільшує витрати на покупку.

Також люди розповідають, що у відділеннях російських банків, які працюють на окупованій частині Херсонщини, неможливо обміняти рублі на долари через відсутність останніх. Тому люди користуються послугами нелегальних міняйл, які працюють у конспіративних умовах, ризикуючи потрапити «на підвал».

Варто згадати, що під час окупації Херсона російський рубль значно подешевшав у місті, а попит на гривню значно зріс незадовго до визволення обласного центра Збройними силами України.

Нагадаємо, окупанти стверджують, що готують на Херсонщині «елітний підрозділ» для штурму українських міст.

гроші, Окупація Херсонщини


Ірина Паршина

У журналістиці із 2008 року. У Миколаївському центрі журналістських розслідувань працюю з 2015 року. Працювала у Херсоні як фотограф та фотокореспондент.

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Підпишіться на останні новини

Використання матеріалів сайту дозволено лише за умови посилання (для електронних видань - гіперпосилання) на сайт NIKCENTER.


Copyright © 2012-2024. NIKCENTER