Біля Марʼїнки окупанти відмовляються йти в бій – Генштаб

У Генштабі ЗСУ розповіли про ситуацію на фронті. Кажуть, що на Запорізькому та Херсонському напрямках ворог продовжує вести оборонні дії. А також обстрілює населені пункти. Лише за останню добу обстріляли понад 20 населених пунктів.
Про це йдеться у вечірньому зведенні Генштабу:
“В той же час, протягом доби здійснив обстріли понад 20 населених пунктів, що поряд з лінією бойового зіткнення. Серед них:
Времівка, Новосілка, Новопіль, Зелене Поле Донецької області;
Ольгівське, Гуляйполе, Білогір’я, Мала Токмачка, Новоданилівка, Новоандріївка та Кам’янське Запорізької області;
Гаврилівка, Зміївка, Берислав, Козацьке, Іванівка, Зимівник, Білозерка, Дніпровське, Кізомис Херсонської області та місто Херсон”.
Також у Генштабі розповіли, що у районі Мар’їнки почастішали випадки, коли російські військові колективно відмовляються від участі у бойових діях. Зокрема, через великі втрати в живій силі та погане забезпечення боєприпасами.
Нагадаємо, співробітники ФСБ заарештували кількох співробітників окупаційної адміністрації в Новій Каховці.
Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою