Вирішальна битва проти Росії буде цієї весни – ГУР

В Росії закінчуються так звані «інструменти війни», тому їй надзвичайно важко буде досягнути будь-яких цілей до кінця весни. РФ відчуває брак боєприпасів, військового постачання та кваліфікованих солдатів.

Таку думку висловив керівник ГУР Кирило Буданов, передає Центр журналістських розслідувань.

На думку головного розвідника, вирішальна битва у цій війні відбудеться весною і стане останньою в бойовому зіткненні між сторонами. Однак, жодних конкретних свідчень на підтвердження своїх слів керівник ГУР не надав.

«Росія витратила величезну кількість людських ресурсів, озброєння та матеріалів. Її економіка та виробництво не в змозі покрити ці втрати. Вона змінила свій військовий ланцюг командування. Якщо російські військові не досягнуть своїх цілей цієї весни, у Росії закінчаться її інструменти війни», – зазначив Буданов.

Нагадаємо, війна з Росією триватиме щонайменше рік. Для завершення війни Україна має перемогти Росію на полі бою, тому говорити про швидке закінчення бойових дій рано.

весна 2023, війна, ГУР, кирило буданов

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Підпишіться на останні новини

Використання матеріалів сайту дозволено лише за умови посилання (для електронних видань - гіперпосилання) на сайт Нікцентру.


Copyright © 2012-2023. Центр журналістських розслідувань.