Російська армія втратила в Україні майже 2 тисячі офіцерів

Російська армія втрачає в Україні дуже багато військової сили. Гинуть та отримують серйозні поранення не лише прості солдати, а й офіцери. За приблизними підрахунками від початку повномасштабного вторгнення росіяни втратили вбитими та пораненими 200 тис. солдатів і понад 1800 офіцерів.

Про це заявив верховний головнокомандувач Обʼєднаних збройних сил НАТО Крістофер Каволі, передає Укрінформ:

“Як вважає головнокомандувач силами НАТО в Європі, після нападу росії на Україну НАТО має пристосуватися до нової реальності. Масштаби цієї війни є неймовірними”, – йдеться у повідомленні.

Каволі каже, що Росія вже втратила понад 2 тис. бойових танків; понад 200 тис. російських солдатів і понад 1800 офіцерів “були вбиті або поранені”. За даними американського генерала, у середньому російська армія використовує понад 23 тис. артилерійських снарядів щодня.

Генерал також наголосив, що має значення точність зброї. Важливою є також виробнича потужність озброєння. Адже перемагає той, хто може якомога швидше виробляти.

Нагадаємл, захисники України, які боронять Бахмут на Донеччині, перебувають під сильним тиском російських військ. У місті та на околицях тривають інтенсивні бої.

війна в Україні, НАТО

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Підпишіться на останні новини

Використання матеріалів сайту дозволено лише за умови посилання (для електронних видань - гіперпосилання) на сайт NIKCENTER.


Copyright © 2012-2024. NIKCENTER