Голова Миколаївської облради звільнила свого першого заступника-депутата від “ОПЗЖ”

У Миколаївській обласній раді – кадрові зміни. Очільниця облради Ганна Замазєєва звільнила свого першого заступника – Володимира Фроленка, депутата від “ОПЗЖ”.

Про це Замазєєва повідомила 9 березня на сесії, а також написала на своїй сторінці у соцмережах:

“На початку засідання проінформувала депутатів про те, що підписала розпорядження про звільнення з посади першого заступника Володимира Фроленка згідно з приписом Національного агентства з питань запобігання корупції відповідно до абзацу шостому частини другої статті 58 Закону України «Про запобігання корупції”.

Володимир Фроленко, обраний до Миколаївської обласної ради від забороненої торік партії ОПЗЖ, подав заяву про відставку з посади першого заступника голови ради.

Нагадаємо, восени 2021 року НАБУ відкрило провадження щодо захоплення понад 100 гектарів сільськогосподарських угідь, в якому фігурує Володимир Фроленко. Провадження було відкрито після публікації розслідування Центру про безкоштовну приватизацію сотень сільськогосподарських угідь в інтересах посадовців Держгеокадастру, Володимира Фроленка та інших осіб.

миколаївська обласна рада

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Підпишіться на останні новини

Використання матеріалів сайту дозволено лише за умови посилання (для електронних видань - гіперпосилання) на сайт NIKCENTER.


Copyright © 2012-2024. NIKCENTER