На окупованій частині Херсонщини російські військові влаштували “полювання” на дезертирів
Російські війська на окупованих територіях зіткнулися не тільки з некомплектом особового складу для своїх підрозділів, а також з високим рівнем дезертирства.
Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.
У зв’язку з високим рівнем дезертирства з лав російських окупаційних військ, з 20 лютого цього року в Чаплинському районі Херсонської області проводяться масові облави. Особливу увагу приділяють покинутим дачам та будинкам.
Також повідомляється, що з початку 2023 року на тимчасово окупованій території АР Крим, зокрема, у місті Севастополь, значно погіршилася криміногенна обстановка. Причиною стала поява екс-ув’язнених, які воювали у складі так званої пвк “вагнер” та були амністовані після завершення контракту. У разі затримання за скоєні злочини вони направляються не у виправні заклади, а назад на передову.
Нагадаємо, На окупованій частині Херсонщини на мітинг з нагоди радянського свята зібрали лише 14 людей.
Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою