Офіційно призначений голова Херсонської ОВА – президент підписав Указ

На посаду начальника Херсонської обласної військової адміністрації призначено Олександра Прокудіна.

Відповідний Указ підписав Президент України Володимир Зеленський.

Олександр Сергійович Прокудін народився 22 липня 1983 року в Миколаєві. Освіта: Миколаївський національний аграрний університет, Національна академія внутрішніх справ України.

З 2000 – працював в органах внутрішніх справ. Працював в слідчих підрозділах і відділі професійної підготовки Управління кадрового забезпечення. Очолював Управління кадрового забезпечення УМВС України в Херсонській області. З листопада 2015 року – заступник начальника Головного управління Національної поліції в Херсонській області. З вересня 2019 р. – начальник управління. Має звання "полковник".

У 2021 році Прокудіна на півтора місяці відстороняли від керівництва ГУ Нацполіції в Херсонській області. Причиною стала особлива лояльність поліцейського до Херсонського міського голови Ігоря Колихаєва. Тоді проходили позачергові вибори народного депутата на окрузі № 184, і в МВС побоювалися, що херсонська поліція діятиме на користь Генадія Лагути – кандидата від «Партії Ігоря Колихаєва «Нам тут жити!».

Нагадаємо, 7 лютого Уряд підтримав проекти указів Президента України про призначення нових очільників обласних військових адміністрацій.


Ірина Паршина

У журналістиці із 2008 року. У Миколаївському центрі журналістських розслідувань працюю з 2015 року. Працювала у Херсоні як фотограф та фотокореспондент.

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Підпишіться на останні новини

Використання матеріалів сайту дозволено лише за умови посилання (для електронних видань - гіперпосилання) на сайт Нікцентру.


Copyright © 2012-2023. Центр журналістських розслідувань.