Відновити швидко неможливо – прем’єр про ситуацію з електропостачанням в Одесі

Сьогодні на Одещині сталася технологічна аварія на одній із високовольтних підстанцій, неодноразово пошкодженій внаслідок російських атак. В Одесі та прилеглих районах застосовані аварійні відключення.

Про ситуацію детально розповів прем'єр-міністр України Денис Шмигаль:

"Ситуація складна, масштаб аварії суттєвий, швидко відновити енергоживлення — зокрема критичної інфраструктури — неможливо. На позачерговому засіданні Уряду доручив утворити цілодобовий урядовий штаб".

За словами прем'єра, зараз основна мета — заживити критичну інфраструктуру та багатоквартирні будинки, опалення яких залежить від електропостачання. Упродовж доби повинна завезти до Одеси всі потужні генератори, які є в наявності у Міненерго.

Також у місто має бути перевезена газотурбінна електростанція потужністю 25 МВт, надана нашими партнерами зі США.

"Дав також завдання МЗС звернутися до Туреччини по додаткову підтримку у вигляді суден-електростанцій. В Одесі мають цілодобово працювати всі Пункти незламності. Задля координації роботи у місто вирушили міністр енергетики та керівник Укренерго", – сказав Шмигаль.

Нагадаємо, сьогодні зранку, 4 лютого, сталась друга за останню добу масштабна аварія на підстанції НЕК Укренерго. Це призвело до того, що вся Одеса та частина Одеського району не мають електроенергії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Використання матеріалів сайту дозволено лише за умови посилання (для електронних видань - гіперпосилання) на сайт Нікцентру.

Соцмережі

Copyright © 2012-2023. Центр журналістських розслідувань.