Skip to main content

Посадовці Адміністрації морських портів України розікрали понад 90 млн грн

СБУ викрила посадовців Адміністрації морських портів України на розкраданні понад 90 млн грн. Йдеться про масштабну корупцію в Южненській філії Державного підприємства «Адміністрація морських портів України». До організації незаконної діяльності причетні колишній керівник філії держустанови і двоє його підлеглих.

Про це розповіли в СБУ:

"За даними слідства, у травні 2017 року чиновники уклали договір з комерційною структурою на виконання днопоглиблювальних робіт в акваторії морського порту «Південний». При цьому вартість відповідних робіт була штучно завищена. Встановлено, що державні гроші були переведені на рахунки підрядника, але фактичний обсяг робіт не відповідав документам".

Таким чином з держпідприємства було виведено у тінь більше ніж 90 млн грн. Трьом організаторам оборудки повідомлено про підозру у вчиненні злочину. Зараз їм обирають запобіжний захід.

Нагадаємо, екскерівнику ГУ МВС в Херсонській області оголосили підозру в колаборантстві. Він сприяв встановленню окупаційної влади в Херсоні та підбурював колег з облради до співробітництва з ФСБ Росії.

Слідство встановило, що Валерій Літвін особисто зустрічався і надавав інформацію працівнику 3 відділу 9 управління Департаменту оперативної інформації ФСБ РФ Сергію Сініцину (позивний “Сибір”). А також схиляв до зустрічі з ним інших своїх колег.

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.