Окупаційного “поліцейського”, якого затримали в Херсоні, впізнали свідки

Херсонського поліцая Сергія Остапенка, якого у листопаді у Херсоні затримали співробітники СБУ, впізнали свідки.

Про це йдеться в ухвалі слідчого судді Центрального районного суду м. Миколаєва, якою Остапенку подовжили запобіжний захід та залишили у СІЗО до кінця лютого.

В ухвалі є деякі подробиці справи. Так, відомо, що Остапенка знайшли через запис у графіку чергувань оперативно-слідчої групи незаконно створеного правоохоронного органу «Суворовского ГОП ГУ МВД в Херсонской области». 

Також Сергія Остапенка впізнали свідки. Вони показали що влітку 2022 року Остапенко з іншими невстановленими особами прибули до місця пожежі у одному із магазинів «Вєзунчік» на автомобілях із позначкою «Z» та проводили огляд місця події та допитували осіб як свідків. При цьому, він представився працівником окупаційної поліції та слідчим.

Ще одна жінка показала, що проживає по сусідству із батьком Остапенка, та неодноразово бачила, як поліцай приїзжав на службовому поліцейському автомобілі із заклеєним на ньому зображенням прапору України та іншому автомобілі із позначкою «Z». 

Ще один свідок по фото впізнав Остапенка як одного з тих, хто вимагав в нього гроші.

Влітку 2022 року у приміщенні адміністрації оптової бази, він прибув із озброєними військовослужбовцями зс рф, та представився «слідчим». При цьому Остапенко здійснив опитування цього свідка та огляд мобільного телефону (без складання будь-яких процесуальних документів). В ході опитування свідка поліцай зазначив про необхідність надавати йому особисто щотижня 5000 гривень за здійснення господарської діяльності та охорону магазина.

Нагадаємо, що Сергій Остапенко був депутатом Корабельної райради від “ОПЗЖ”.

Він працював в Департаменті адміністративних послуг Херсонської міської ради.

Нагадаємо, підозрюваний в колаборантстві заступник мера Херсона залишиться в СІЗО мінімум до 27 лютого.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Використання матеріалів сайту дозволено лише за умови посилання (для електронних видань - гіперпосилання) на сайт Нікцентру.

Соцмережі

Copyright © 2012-2023. Центр журналістських розслідувань.