Путін може втратити підтримку росіян через нездатність «захистити» Донбас – ISW

Провоєнна спільнота Росії відвернеться від Путіна, якщо йому не вдасться виконати одну зі своїх ключових обіцянок – «захистити» Донбас. До такої думки схиляються експерти та аналітики.

Про це повідомляє Інститут вивчення війни, передає Центр журналістських розслідувань.

Як відомо, так звана «спеціальна військова операція» проти України була розпочата, щоб «захистити» мирних жителів Донбасу, яких "пригноблюють" українські націоналісти. Однак, спроби російської армії повністю захопити Донеччину та Луганщину далекі від успіху.

За словами аналітиків, навіть російські бойовики та злочинці почали відкрито критикувати Путіна. Зокрема, Ігор Гіркін негативно висловився за диктатора РФ, що він не зміг «захистити» Донбас. Хоча це і було заявлено головною ціллю «СВО».

Російський бойовик Олександр Ходоковський вважає, що тривале правління Путіна не було надто успішним.

Нагадаємо, аналітики пояснили, чому Путін постійно закликає владу України до переговорів. Очільник Кремля Володимир Путін постійно використовує заклики до переговорного процесу, аби ізолювати Україну від підтримки західних партнерів.

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Підпишіться на останні новини

Використання матеріалів сайту дозволено лише за умови посилання (для електронних видань - гіперпосилання) на сайт Нікцентру.


Copyright © 2012-2023. Центр журналістських розслідувань.