ISW: військам РФ у східній частині Херсонщини буде важко втримати шляхи постачання

У східній частині Херсонщини російські війська вразливі для української кампанії перехоплення, подібної до тієї, яку ЗСУ успішно використали, щоб відбити західну частину Херсонської області.

Про це повідомляє Інститут вивчення війни (ISW).

Так, через східну частину Херсонської області проходять кілька великих наземних комунікацій з іншими контрольованими Росією територіями на півдні України: південний маршрут Т2202 Нова Каховка-Армянськ, південно-східний маршрут Р47 Каховка-Генічеськ і траса М14, що йде на схід у Мелітополь, а також на Бердянськ та Маріуполь.

Супутникові знімки вказують на те, що російські війська займають оборонні позиції вздовж цих важливих шляхів постачання.

Українські сили вже почали завдавати ударів по російських районах зосередження та військових об'єктів на цих маршрутах.

"Обмежена кількість якісних автомобільних та залізниць у цьому районі, що особливо з'єднують Крим з материком, створює вразливі місця, які можуть опинитися під ударами ЗСУ, що поступово знизить здатність Росії продовжувати постачати своє угруповання у східній частині Херсонської області та інших районах півдня України", – зазначають аналітики.

Нагадаємо, українські захисники в ході контрнаступу на півдні вийшли на рубіж по правому берегу річки Дніпро. 

 

ISW

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Підпишіться на останні новини

Використання матеріалів сайту дозволено лише за умови посилання (для електронних видань - гіперпосилання) на сайт NIKCENTER.


Copyright © 2012-2024. NIKCENTER