Шмигаль: середній розмір субсидії складає близько 1800 гривень

Майже 2,5 млн українських домогосподарств отримують субсидії. Її прогнозований середній розмір складе близько 1800 грн на місяць.

Про це повідомив під час засідання уряду прем‘єр-міністр України Денис Шмигаль.

"Майже 2,5 млн домогосподарств отримують субсидії. Їх кількість у наступні місяці буде більшою, адже люди зараз продовжують звертатися за відповідною допомогою. Середній розмір субсидії прогнозовано складе близько 1800 грн на місяць", – зазначив очільник Кабміну.

Шмигаль уточнив, що у бюджеті на цей та наступний рік достатньо коштів, аби підтримати найбільш вразливі верстви населення та надати необхідний обсяг допомоги у вигляді субсидій.

Крім того, голова Кабміну заявив, що Україна станом на 8 листопада накопичила 14,6 млрд кубометрів газу. Також на складах ТЕС і ТЕЦ знаходиться 1,5 млн тонн вугілля.

"Закачування газу в наші газосховища також продовжується. Відносно м’яка осінь та економія енергоресурсів все ще дозволяє нам закачувати газу більше, ніж ми його відбираємо з газосховищ. Станом на сьогодні в запасах у нас є 14,6 млрд кубічних метрів газу. 98% цього ресурсу — це український газ, і 2% належить нерезидентам", – зазначив очільник уряду.

Шмигаль додав, що на складах ТЕС і ТЕЦ наразі знаходиться 1,5 млн тонн вугілля, що майже вдвічі більше, ніж необхідні гарантовані запаси.

"Тому ресурсів накопичено достатньо, і ключовим викликом залишається саме навмисні пошкодження енергетичної інфраструктури Росією", – резюмував прем‘єр.

Раніше голова уряду повідомив, що опалення підключили до 60% об'єктів, дві області до тепла підключено повністю. Ще у п'яти регіонах цей показник становить близько 85%.

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Підпишіться на останні новини

Використання матеріалів сайту дозволено лише за умови посилання (для електронних видань - гіперпосилання) на сайт NIKCENTER.


Copyright © 2012-2024. NIKCENTER