У наступному році заробітні плати військовим підвищувати поки не планують – нардеп

Державним бюджетом на 2023 рік збережено всі наявні виплати і надбавки для військовослужбовців, однак про підвищення заробітних плат поки не йдеться.

Про це розповів народний депутат, член Комітету Верховної Ради з питань нацбезпеки, оборони та розвідки, представник Президента у ВР Федір Веніславський.

“Говорити зараз про збільшення заробітних плат, на превеликий жаль, навряд чи можемо, тому що треба враховувати ту кількість військовослужбовців, яка на сьогоднішній день виконує свої завдання із захисту територіальної цілісності, а це вже значно більше, ніж було на початку війни… Але, думаю, що той обсяг фінансування, який зараз є для військовослужбовців, має бути збережений. Мається на увазі і виплати бойових, і додаткових 30 тисяч грн (на період воєнного стану — ред.)”, – заявив нардеп.

Веніславський підкреслив, що нинішній рівень грошового забезпечення військовослужбовців є найбільш оптимальним з точки зору можливостей держави і потреби у соціальному та матеріальному захисті воїнів.

Водночас він нагадав, що Держбюджетом-2023 передбачено збільшення видатків за всіма напрямками сектору безпеки й оборони.

Нагадаємо, 3 листопада Верховна Рада проголосувала в другому читанні за Державний бюджет на 2023 рік. Проєкт підтримали 295 народних депутатів.

Прем'єр-міністр денис Шмигаль заявив, що практично всі податки, що сплатять українці та бізнес, спрямують на підтримку армії.

 

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Підпишіться на останні новини

Використання матеріалів сайту дозволено лише за умови посилання (для електронних видань - гіперпосилання) на сайт NIKCENTER.


Copyright © 2012-2024. NIKCENTER