На Харківщині деокуповано вже близько 388 населених пунктів – Міноборони

Починаючи з 6 вересня в Харківській області від російських окупантів звільнено близько 8500 квадратних кілометрів території, близько 388 населених пунктів та близько 150 тисяч людей.

Про це повідомила заступниця міністра оборони України Ганна Маляр у Facebook.

"Вчора обіцяла вам уточнені дані по звільнених на Харківщині територіях. Дуже важливо їх сприймати у загальному контексті війни, а не окремо", — написала Маляр.

Представниця Міноборони наголосила, що лінія фронту становить 2500 км, з них 1300 км — активні бойові дії.

"Ми ведемо оборонну операцію, в рамках якої вдається реалізувати і наступальні дії. Так, ми давно чекали цього успіху, але нам ще воювати і воювати. До повної перемоги нам звільняти ще дуже багато наших людей і наших земель. Нам потрібно ще чимало часу, сил і терпіння", — підкреслила вона.

Щодо звільнених територій у Харківській області, за словами заступниці міністра, цифри постійно уточнюються, бо процес у динаміці. Крім того, звільнені території ще потребують проведення додаткових заходів безпеки та стабілізації для того, щоб там можна було безпечно проживати.

"Тому офіційні повідомлення з цифрами звільнених населених пунктів надаються зі свідомим запізненням і можуть враховувати чи не враховувати проведені стабілізаційні заходи, а отже — різнитись", — наголосила заступниця глави Міноборони.

Нагадаємо, 13 вересня Маляр повідомляла про звільнення 300 населених пунктів у Харківській області.

 

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Підпишіться на останні новини

Використання матеріалів сайту дозволено лише за умови посилання (для електронних видань - гіперпосилання) на сайт NIKCENTER.


Copyright © 2012-2024. NIKCENTER