У Маріуполі почалась прихована мобілізація – окупанти надсилають мешканцям повідомлення із пропозицією роботи

У Маріуполі російські окупанти розпочали процес прихованої мобілізації.

Про це повідомляють у Маріупольській міській раді.

Повідомляється, що мешканцям почали пропонувати попрацювати у «новому підрозділі». На думку міської ради, це свідчить про те, що росіяни мають погану ситуацію на фронті.

«Почалося! У Маріуполі відбувається прихована мобілізація! Мешканці почали отримувати смс із нібито пропозицією роботи у «новому підрозділі». Насправді людей просто збирають і відправляють на фронт. Як це робилося у Донецьку. Це свідчить про те, що у російських окупантів не все так добре на фронті, як вони намагаються показати по своїх пропаганд-каналах. Вони бояться контрнаступу ЗСУ і готові використовувати мешканців окупованих територій як гарматне м'ясо, щоб прикрити свої позиції», – пишуть у повідомленні.

У міськраді закликають маріупольців не приймати жодних подібних пропозицій, виїхати з міста і не битися на боці тих, хто приніс до їхньої хати війну.

Раніше російські окупанти закривали Маріуполь для посиленої фільтрації.


Оксана Орсач

Журналістка-розслідувачка.Висвітлює у матеріалах корупцію на місцевому рівні та воєнні злочини. Працює в команді Nikcenter з 2019 року.Звертайтеся поштою orsach@nikcenter.org

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Підпишіться на останні новини

Використання матеріалів сайту дозволено лише за умови посилання (для електронних видань - гіперпосилання) на сайт NIKCENTER.


Copyright © 2012-2024. NIKCENTER