Комісія Сейму Латвії підтримала визнання Росії державою-спонсором тероризму

У вівторок, 2 серпня, Парламентська Комісія із закордонних справ Латвії схвалила проєкт резолюції про визнання дій країни-агресора Росії проти України та її мешканців тероризмом, а самої РФ — державою — спонсором тероризму.

Про це повідомляє телерадіокомпанія LSM.

У заяві сказано, що Росія цілеспрямовано нападає на цивільне населення України, використовуючи страждання та залякування як інструмент для спроб деморалізувати народ та збройні сили України, паралізувати дієздатність української держави, для спроб окупувати Україну. Депутати зазначили, що Росія здійснює це насильство задля досягнення політичних цілей.

Члени комісії категорично засудили військову агресію РФ і широкомасштабне вторгнення в Україну, яке здійснюється за підтримки та участі правлячого режиму Білорусі, а також закликали євроатлантичну спільноту та інших союзників терміново посилити та ввести всеосяжні санкції проти РФ, щоб припинити можливості російської армії продовжувати її агресію проти України.

У затвердженій комісією заяві міститься заклик і до інших країн висловити таке саме ставлення до Росії — прямо визнати її державою, яка підтримує тероризм, сказав голова комісії Ріхард Колс.

Він пояснив, що комісія попросить Сейм ухвалити резолюцію на найближчому засіданні. Швидше за все, це відбудеться 11 серпня.

Нагадаємо, Міністерство оборони повідомляє, що лише 30% ракетних ударів росіян спрямовані по військових об'єктах, а решта 70% – по цивільній інфраструктурі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Використання матеріалів сайту дозволено лише за умови посилання (для електронних видань - гіперпосилання) на сайт Нікцентру.

Соцмережі

Copyright © 2012-2023. Центр журналістських розслідувань.