В російський полон потрапив ще один громадянин Великобританії

У російський полон потрапив громадянин Великобританії Джон Хардінг, який останніми роками був парамедиком у лавах полку "Азов".
Про це повідомляє BBC на основі російського відеоінтерв’ю з ним.
Як випливає з відео, Хардінг, якому за 50 років, потрапив у полон до бойовиків маріонеткової "ДНР". В "інтерв’ю" він просить прем’єра Великобританії про допомогу і каже, що йому загрожує смертна кара.
Його родина та друзі підтвердили ВВС, що на відео справді він та що з ними тримають зв’язок представники МЗС Великобританії.
Хардінг, пише BBC, вочевидь потрапив у полон у травні разом з іншими бійцями "Азова". У лавах полку він з 2018 року. У попередньому інтерв’ю BBC, перед великою війною, він розповідав, що вирішив запропонувати свій досвід військового медика і таким чином підтримати українців у боротьбі.
Нагадаємо, в "ДНР" заявили про смерть полоненого громадянина Великобританії.
Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою