14:13
845
0
04.11.2014

Одесские кандидаты 140 округа намерены решить проблему фальсификаций, обратившись к Президенту

Кандидаты в народные депутаты по 140 избирательному округу обратились к Президенту Украины с общим заявлением по поводу массовых фальсификаций выборов. Кандидаты мотивировали необходимость обращения именно к Петру Порошенко своими опасениями того, что Центральная избирательная комиссия, силовые и контролирующие органы могут не принять во внимание большой массив доказательной информации, имеющейся у них в распоряжении. Об этом стало известно сегодня, 4 ноября, в ходе брифинга. 

Как передает Репортер, кандидаты подчеркнули, что в новейшей истории Украины – это первый и беспрецедентный случай, когда  подавляющее большинство кандидатов округа признали массовые фальсификации. Приводим текст обращения без изменений:

Президенту України

Порошенку П.О.

Звернення

Шановний Петре Олексійовичу!

Ми, кандидати в народні депутати України, звертаємося до Вас як до гаранта Конституції та дотримання прав і свобод громадян з проханням захистити право десятків тисяч виборців у 140му окрузі. Нами, кандидатами в народні депутати України, були зафіксовані факти масової фальсифікації результатів виборів. На всіх виборчих дільницях були задокументовані тотальні порушення, перелік яких додається. У зв'язку з зазначеними порушеннями нами були подані позовні заяви до правоохоронних органів.

Шановний пане Президенте! Ви у своїй програмі проголосили курс на євроінтеграцію, і тому ми звертаємося до Вас з проханням взяти під особистий контроль ситуацію з виборами в 140му виборчому окрузі. Протягом всього виборчого процесу ми постійно переконувалися у нашому повному безправ'ї, правовому нігілізмі як з боку деяких членів центрвиборчкому, так і з боку правоохоронців, які всіляко демонстрували свою заангажованість. Навіть представники прокуратури з ухвалою слідчого судді про проведення слідчих дій були фізично недопущені до приміщення ОВК, що свідчить про зневажливе ставлення до судового рішення, яке має дію на всій території України. Ми сподіваємося, що справедливість переможе, а організатори та замовники фальсифікацій на 140му виборчому окрузі понесуть передбачене Законом України покарання.

Букач Володимир Миколайович

Бугайчук Василь Васильович

Гросфілер Геннадій Олександрович

Добрянський Віктор Андрійович

Матвєйчук Олександо Валентинович

Матвійчук Катерина Валентинівна

Олейник Наталя Володимирівна

Садовник Анатолій Анатолійович

Слава Ірина Вікторівна

Плачков Федір Іванович

Червачов Сергій Миколайович

Шумский Сергій Станіславович

Якимович Олександр Вікторович

Обсуждение

Пожалуйста, введите буквы, показанные на картинке.
Буквы вводятся без учета регистра.