24.01.2023
18:15

Єврокомісія відреагувала на корупційні скандали в Україні та перестановки у владі

У Єврокомісії прокоментували факти розслідування корупції в Україні. Сьогодні, 24 січня, відбувся брифінг у Брюсселі. Тут речниця Єврокомісії з питань розширення та сусідства Ана Пісонеро сказала, що у ЄС вітають зусилля держави щодо проведення реформ задля викорінення цього явища.

Про це пише Укрінформ:

"Так, ми взяли до уваги повідомлення про те, що Національне антикорупційне бюро України розслідує ці випадки. Існує загальне правило - ми не коментуємо кримінальні розслідування, що тривають. Але ми вітаємо той факт, що владні структури України серйозно ставляться до цих проблем".

Чиновниця нагадала, що Україна зобовʼязалась посилити боротьбу проти корупціїю, провівши для цього активні та ефективні розслідування.

"Це є у висновку Єврокомісії щодо заявки України на членство в ЄС. Важливо також зазначити, що після його оприлюднення Україна вже здійснила кілька важливих кроків, зокрема призначено керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, розпочато процес відбору нового директора Національного антикорупційного бюро. Безумовно, необхідні подальші дії та зусилля щодо зміцнення антикорупційних інституцій", - зауважила Пісонеро.

Нагадаємо, сьогодні, 24 січня, Кабмін провів кадрові "чистки". Стало відомо, голів яких військових адміністрацій звільнено. 

У центрі уваги