01.01.2023
17:03

Буданов поділився прогнозами на 2023 рік

Керівник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов спрогнозував, що чекає на Україну та росію у 2023 році

Він розповів про це в інтерв'ю під час Єдиного національного телемарафону.

За словами Буданова у росіян лишилося ракет на 2 масованих удари по Україні — вони зменшують кількість, щоб тримати імітацію інтенсивності цих ракетних атак. А на одну ракетну атаку росії потрібно працювати 1,5-2 місяці;

Крім того, до березня у Росії буде критична ситуація з озброєнням, а виробництво білорусі не здатне забезпечити росію.

Очільник розвідки також сказав, що промисловість Росії не співставна з промисловістю радянського союзу, виробництво літаків стратегічної авіації відсутнє. Крім того, це - старі літаки.

Також росіяни зіткнулися з великою проблемою виробництва моторесурсу.

Щодо ситуація у Бахмуті, то Кирило Буданова вважає, що військова ситуація туь не катастрофічна, катастрофа ситуація з самим містом та руйнуваннями, яких завдали росіяни.

Водночас ворожа армія зазнає шалених втрат поблизу Бахмута.

Буданов спростував будь-які надії українців на протести в Росії. За його словами, це нереально, оскільки понад 70% росіян підтримують цю війну.

Щодо мобілізації, то вона у росіян триває безперервно ще з березня 2022. Проте вже з 5 січня тут готуються закрити кордони для виїзду росіянам віком до 55 років (з території Росії та Білорусі).

А от українцям Кирило Буданов спрогнозував наступного року радість і перемогу, яка, за словами головного розвідника країни, означає  повернення у кордони 1991 року. 

Хоча, наголосив Буданов, ця перемога не буде "кінцем усіх процесів", вони будуть ще тривалими. 

Нагадаємо, 31 грудня, Україна в черговий раз зазнала масованого ракетного удару від російських терористів. 

У центрі уваги