07.12.2022
19:40

Путін назвав захоплення нових територій значним результатом «спецоперації»

7 грудня президент РФ Володимир Путін взяв участь в онлайн засіданні ради з прав людини. Під час виступу керівник держави-агресора знову відзначився заявами, що не мають нічого спільного з реальністю.

Про це повідомляє Українська Правда, передає Центр журналістських розслідувань.

За словами Путіна, «спецоперація» є тривалим процесом, однак найголовнішим є результат – нові території та Азовське море, що стало внутрішнім. В той самий час президент РФ жодним чином не прокоментував деокупацію Херсона, який завдяки ЗСУ «вийшов» зі складу Росії.

Також Путін визнав, що в Україні йде війна ще з 2014 року і розпочала її, як це не дивно, не Росія, а українська сторона після перевороту вісім років тому. І саме українська влада придушувала волевиявлення жителів Донбасу.

Президент РФ не відмовляється від своїх слів, що єдиним гарантом територіальної цілісності України може бути лише Росія. В той час як націоналісти в Польщі «сплять і бачать», щоб захопити західноукраїнські землі.

Нагадаємо, за відсутності перемог на фронті Путін посилює репресії проти громадян РФ. З 1 грудня на території Росії набудуть чинності зміни до закону про "іноземних агентів". Путін використовує цей закон для репресій уже десять років.

У центрі уваги