05.12.2022
13:22

Мер Миколаєва радить людям не поспішати повертатися в місто

З моменту деокупації Херсона в Миколаєві значно зменшилася кількість ракетних обстрілів, що спонукало місцевих жителів, які покинули місто, повертатися додому.

Про це розповів мер Миколаєва Олександр Сєнкевич, передає Центр журналістських розслідувань.

З початку повномасштабної війни в місті залишалися 220-230 тисяч людей. Останніми тижнями кількість мешканців Миколаєва зросла до 250 тисяч.

За словами мера, місто залишається в радіусі досягнення комплексів С-300, хоча й окупанти змінили позиції. Через це існує загроза життю та здоров’ю жителів Миколаєва.

«Люди повертаються. Коли запитують мене, чи можна повертатися, я все ж таки рекомендую ще почекати, як буде розгортатися ситуація з безпекою. Ми розуміємо, що росіяни зараз перегруповуються, вони змінюють свої позиції, і ті місця, які були доступні для обстрілів з території Херсона чи біля Херсона, продовжують бути доступними для обстрілів. Ми чекаємо, як вони поводитимуться», - зазначив Сєнкевич.

Нагадаємо, на Херсонщині окупанти розстріляли човен з людьми, які поверталися з Голої Пристані. Російські терористи продовжують знущатися з мирного населенням Херсонської області. 

У центрі уваги