03.12.2022
20:02

Росіяни не мають шансів занурити Україну в блекаут – ДТЕК

Попереду на українців чекають важкі місяці, проте країна вистоїть попри ракетні удари по критичній інфраструктурі. Але, після останньої масованої атаки спостерігається дефіцит електроенергії та проблеми з її передачею.

Про це розповів директор компанії ДТЕК Максим Тимченко, передає Центр журналістських розслідувань.

На думку керівника ДТЕК, у Росії немає жодних шансів занурити Україну в повну темряву. Так, в Києві починають впроваджувати контрольовані відключення світла: три-чотири години кияни отримують електрику, після цього на стільки ж часу відключають.

Важка ситуація зберігатиметься щонайменше тиждень, якщо російські загарбники не завдадуть нового удару. Однак, в ДТЕК готові до нових атак та подолання їхніх наслідків.

«Нам вдалося накопичити достатній запас вугілля для країни, а не тільки для нашої компанії. Ми маємо достатньо сховищ газу, щоб використовувати газ для виробництва електроенергії. Таким чином, ми маємо достатньо потужностей для всієї країни», - зазначив Тимченко.

Існує проблема з заміною трансформаторів та підстанцій, проте частина обладнання знаходиться вже на шляху до України.

Нагадаємо, на Миколаївщині планують переглянути графіки відключень електроенергії. Регіон отримує досить невеликий ліміт споживання електрики.

У центрі уваги