28.11.2022
13:58

На Миколаївщині змінилась комендантська година, продовжаться планові відключення світла, - Кім

Римма Ламазян

На Миколаївщині зменшили тривалість комендантської години. Тепер вона триватиме з 12 ночі до 5 ранку.

Про це розповів голова Миколаївської ОВА Віталій Кім у відеозверненні, передає Центр журналістських розслідувань.

Ми будемо змінювати комендантську годину скрізь, окрім окупованих територій. Вона буде з 00:00 до 05:00 ранку, для того, щоб бізнес міг працювати більше", - сказав Кім.

Крім цього, голова ОВА у своєму зверненні розповів про зняття обмежень на продаж алкогольних напоїв. Виключення будуть лише для військовослужбовців та спецслужб.

Також у Миколаєві планується відкриття додаткових Пунктів Незламності та забезпечення міста дизельними генераторами.

Ми будемо розблоковувати площу нашу [Соборну] та розширяти список Центрів Незламності. Ми працюємо над забезпеченням дизельних генераторів", - поділився Кім.

Голова Миколаївської ОВА також додав, що планові відключення світла продовжаться через збільшення споживання електроенергії.

Через похолодання збільшились витрати електрики. Будемо вимикати за планом Укренерго. При цьому потужність зростає і цих відключень буде менше, до того часу, як росіяни знову почнуть по нам бити", - наголосив голова ОВА.

Також у Миколаєві готуються місця для розміщення волонтерів та інших людей, яких ніч застала в дорозі.

Нагадаємо, сьогодні, 28 листопада, Укренерго ввели аварійні відключеня електроенергії по всій території України. 

This publication was produced with the financial support of the European Union. Its contents are the sole responsibility of DW Akademie/ MediaFit Programme for Southern and Eastern Ukraine Програма Медіафіт для Південної та Східної України and do not necessarily reflect the views of the European Union..

У центрі уваги