15.11.2022
20:45

У Польщі терміново скликали комітет з питань нацбезпеки - місцеві ЗМІ повідомляють про влучання двох ракет

Прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький терміново скликав комітет Ради міністрів з питань національної безпеки та оборони. Ймовірно, ситуація пов'язана з масовими російськими обстрілами по території України 15 листопада.

Про скликання комітету повідомив речник уряду Польщі у Twitter.

Польські ЗМІ сьогодні повідомили про влучання двох ракет по території сільського господарства. Внаслідок цього, за даними журналістів, загинуло двоє людей. На місце події прибули представники поліції, прокуратури і війська.

Американська розвідка підтверджує, що російські ракети у вівторок перетинали повітряний простір Польщі, внаслідок чого загинули двоє людей. Про це агенції АР повідомив високопосадовець США на умовах анонімності.

Також з'явилися фото нібито з місця влучання російських ракет у Польщі. 

Нагадаємо, 15 листопада сталися влучання російських ракет у житлові будинки в центрі Києва, є загиблий. Загалом за день російські загарбники випустили по Україні близько сотні ракет

Найбільше влучань ворожих ракет зафіксовано в центрі та на півночі країни. Відомо, що удари були по об'єктах у Хмельницькій, Рівненській, Волинській, Львівській, а також Житомирській, Вінницькій, Дніпропетровській, Полтавській і Харківській областях.

У центрі уваги