15.11.2022
09:52

Ми не дамо Росії перечекати та наростити сили – Зеленський на саміті G20

Президент України Володимир Зеленський виступив через відео зв’язок перед учасниками саміту G20, що проходить на Балі. Зеленський категорично заперечив будь-які компроміси з українським суверенітетом, територією та незалежністю.

Про це повідомили в Офісі Президента, передає Центр журналістських розслідувань.

За словами президента України, якщо Росія дійсно хоче завершити війну, вона повинна довести це своїми діями. Адже словам держави-агресора ніхто не вірить. Жодних домовленостей Мінськ-3 Росія не підписуватиме.

Україна не дозволить Росії перечекати та нарощувати силу. Це дозволить державі-агресору розпочати нову серію терору.

«Отже, пропозиції України: радіаційна та ядерна та безпека; продовольча безпека; енергетична безпека; звільнення всіх полонених і депортованих; виконання Статуту ООН і відновлення територіальної цілісності України та світового порядку; виведення російських військ і припинення бойових дій; повернення справедливості; протидія екоциду; недопущення ескалації; фіксація закінчення війни», - зазначив президент України у зверненні.

Нагадаємо, президент Франції попросив главу Китаю повернути Путіна до переговорів. Президент Франції Емануель Макрон звернувся до президента КНДР Сі Цзіньпіна. Темою обговорення стало повернення до мирного врегулювання конфлікту в Україні.

У центрі уваги