13.11.2022
12:39

Великобританія обіцяє бути жорсткою до Росії на G20

Прем’єр-міністр Великобританії має намір на саміті Великої Двадцятки кинути виклик путінському режиму. І хоча президент Росії не приїде на зустріч, всі претензії та обурення спрямують на міністра закордонних справ РФ.

Про це повідомляє ВВС, передає Центр журналістських розслідувань.

Відомо, що Ріші Сунак вирушає на саміт сьогодні. Офіційні особи Британії довго готувалися до зустрічі з Володимиром Путіним, оскільки вважали, що президент Росії приїде на G20.

Перед від’їздом до Індонезії прем’єр-міністр Британії зазначив, що війна Путіна призвела до спустошення в усьому світі та спричинила хаос у міжнародній економіці.

«Цей саміт G20 не буде "бізнесом як зазвичай". Ми кинемо виклик путінському режиму і викриємо їхнє презирство до того типу міжнародного співробітництва та поваги до суверенітету, який представляє форум G20», - наголосив Сунак.

Нагадаємо, Євросоюз і Велика Британія закликають країни бойкотувати виступи Лаврова. Європейський Союз і Велика Британія закликали всіх делегатів не бути присутніми на виступах глави МЗС РФ Сергія Лаврова під час саміту G20 і не проводити з ним переговори.

У центрі уваги