11.11.2022
10:18

Звільнені території на Херсонщині та Миколаївщині можуть бути заміновані

Ворог відступаючи з захоплених раніше населених пунктів на півдні, намагається залишити «сюрпризи» для місцевих жителів та Збройних Сил України. Окупанти масово мінують важливі об’єкти та будівлі.

Про це розповіли в ОК «Південь», передає Центр журналістських розслідувань.

В Оперативному командуванні припускають, що окупанти могли замінувати важливі для гуманітарних потреб населення об’єкти.

«Цілком імовірно, що ворог втікаючи замінував великі площі, будівлі, об’єкти, важливі у соціальному забезпеченні гуманітарних потреб мирного населення. Не наближайтеся до підозрілих предметів, це може бути небезпечно. Інформуйте про них компетентні органи, убезпечте себе і оточуючих», - йдеться в повідомленні ОК «Південь».

В той самий час жителів Херсонщини та Миколаївщини просять не залишати без уваги діяльність колаборантів та повідомляти про них у чат-боти правоохоронних структур.

Нагадаємо, ЗСУ звільнили на півдні 41 населений пункт. Збройні Сили України швидко просуваються на південному напрямку. Станом на вечір 10 листопада вдалося звільнити 41 населений пункт, що перебував під окупацією.

У центрі уваги