22.10.2022
19:55

На Херсонщині російські окупанти остаточно вийшли ще з двох населених пунктів

У Херсонській області російські окупанти повністю залишили населені пункти Чарівне та Чкалове, а з Берислава евакуйовано офіцерів та медперсонал.

Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.

"Окремі підрозділи російських окупаційних військ продовжують залишати тимчасово окуповану територію Херсонської області. При цьому, почастішали випадки мародерства та грабежів місцевих жителів. За наявною інформацією, противник повністю залишив населені пункти Чарівне та Чкалове, а з Берислава евакуйовано офіцерів та медперсонал", - йдеться в повідомленні.

У Генштабі також зазначили, що збільшилася кількість випадків мародерства та протиправних дій у місті Херсон. Окупанти вилучають у місцевого населення автомобілі та намагаються залишити місто за допомогою паромної переправи в районі Антонівського мосту.

Крім того, продовжується практика розміщення підрозділів ворога в приміщеннях навчальних закладів на тимчасово окупованій території Запорізької області. При цьому триває освітній процес дітей місцевих жителів.

Нагадаємо, так звана "адміністрація" Херсонської області через "напружену ситуацію на фронті" 22 жовтня наказала жителям Херсона залишити місто і переправитись на лівий берег Дніпра.

У центрі уваги