22.10.2022
15:32

Через нову масованну атаку окупантів 1,5 млн споживачів в Україні залишилися без світла - ОП

Унаслідок ракетного удару російських військ по енергетичних об'єктах уранці 22 жовтня в Україні без електропостачання залишилися майже 1,5 мільйона споживачів.

Про це повідомив заступник керівника Офісу президента України Кирило Тимошенко.

"Чергова зухвала атака окупантів на нашу інфраструктуру. Ворог продовжує бити по енергетичних об’єктах в різних областях нашої країни", — зазначив він.

Так, станом на цей час, за даними Тимошенка, унаслідок ракетних ударів у Хмельницькій області від електропостачання відключені 672 тисяч абонентів, у Миколаївській — 188 тис. 400, у Волинській області — 102 тис., у Черкаській — 242 тис., у Рівненській — 174 тис. 790, у Кіровоградській — 61 тис. 913, Одеській — 10 тис. 500 абонентів.

"Всього силами ППО знищено 18 ракет. Фахівці одразу починають ремонтні роботи на місцях ураження", — наголосив посадовець.

Нагадаємо, 22 жовтня російські війська завдали нового масованного удару по Україні. Після оголошеної повітряної тривоги були вибухи в Рівненській, Київській, Одеській, Чернігівській, Кіровоградській, Волинській, Хмельницькій областях.

В ОК "Південь" пізніше повідомили, що в Миколаївській, Одеській і Кіровоградській областях росіські окупанти вразили ракетами "Калібр" чотири об'єкти критичної інфраструктури.

 

 

У центрі уваги